До уваги ліцензіатів та суб’єктів господарської діяльності

17 Липня 2017, 12:22

Законом України № 835 від 26.11.15 «Про внесення змін до Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців" та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань» внесено зміни до Закону України «Про ліцензування видів господарської діяльності» та СКАСОВАНО паперовий бланк ліцензії єдиного зразка.

З 01 січня 2017 році ЛІЦЕНЗІЯ - запис у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань про рішення органу ліцензування щодо наявності у суб’єкта господарювання права на провадження визначеного ним виду господарської діяльності, що підлягає ліцензуванню.

ПРИМІТКА: наразі записи про усі прийняті рішення Мінприроди у галузі ліцензування здійснюються на офіційному сайті Мінприроди.

Суб'єкти господарювання, що мають ліцензії на виробництво особливо небезпечних хімічних речовин, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України, та їх ступені ризику

Суб'єкти господарювання, що мають ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними відходами, та їх ступень ризику