Привітання Остапа Семерака з Різдвом Христовим

6 Січня 2018, 18:01
Новини Діяльність міністра
Христос народився! Славімо його! Прийміть сердечні вітання цього воістину урочистого дня!
 
Син Божий прийшов на Землю, щоб нагадати кожній людині про її особливу коштовність та унікальність для Творця, котрий вдихнув енергію життя у неї та у все живе довкола.
 
З дитинства вважаю Різдво великим і світлим родинним днем, сповненим турботи та любові.Так завжди було, і маю надію, - буде у моїй великій та дружній родині, що окрилює та підтримує у найскладніші моменти.
 
Щиро та сердечно бажаю, щоб ваші  родини також сповнювалися лише миром та злагодою і ніколи у жодну шибку не билися погані звістки.
 
Зараз молитви, що підносяться до небес, мають особливу силу. Давайте не забувати молитися і за тих, хто у ці новорічно-різдвяні дні  стоїть на захисті рубежів нашої державності.
 
Молімося за наших захисників, за мир, за Україну!
 
Лише разом  з великою вірою в серці та молитвою на вустах ми зможемо зробити цей світ привітнішим і добрішим.
 
Як казав Блаженніший Любомир Гузар: «Ви дуже сильні, якщо бажаєте добра, якщо стараєтеся, якщо гуртуєтеся, якщо намагаєтеся спільно творити добро, жити чесно, жити творчо».
 
Божого благословення всім нам, душевного та тілесного здоров'я, терпіння, невичерпних духовних сил, нових творчих осяянь, тихої радості, смачної куті та веселих свят, адже йдуть до нас  'три празники в гості».
 
Христос народився! Славімо його!
 
За темами