Мінприроди цьогоріч також підтримує кампанію Година Землі – 2018 та закликає українців долучатися до акції

10 Січня 2018, 15:11
Новини Природоохоронні заходи Зміна клімату та озоновий шар Екологічна освіта та наука

Мінприроди підтримує щорічну всесвітню кампанію Година Землі  - 2018  та закликає громадян України долучитися до проведення акції, яка відбудеться  24 березня 2018 року о 20:30 год. Цього року Година Землі в Україні робитиме акцент на зв’язку людини з природою та впливу  наших споживацьких звичок на планету.

Міністерство екології та природних ресурсів України вже звернулося до обласних державних адміністрацій з проханням долучитися до активного пропагування кампанії у регіонах.

Нагадаємо, що Година Землі (англ. Earth Hour) — щорічна міжнародна подія, започаткована WWF (World Wide Fund for Nature, Всесвітнім фондом природи), котра проводиться останньої або передостанньої суботи березня, і закликає людей, організації та комерційні установи вимкнути необов'язкове світло та електричні пристрої на одну годину, щоб привернути увагу до екологічних проблем Планети.

Вперше подія була організована Всесвітнім фондом природи Австралії та виданням The Sydney Morning Herald у 2007 році, та отримала світову підтримку у 2008.

За темами