Остап Семерак: «В Україні запрацює Регіональний екологічний центр, який допомагатиме на місцях реалізовувати екологічні положення Угоди про асоціацію з ЄС»

16 Січня 2018, 13:52
Новини Діяльність міністра Діяльність міністерства

Сьогодні, 16 січня, відбулося підписання угоди між Урядом України та Регіональним екологічним центром (РЕЦ) про відкриття представництва РЕЦ в Україні. 

За словами міністра екологіі та природних ресурсів Остапа Семерака, Уряд України з 2008 року вів переговори про відкриття цього офісу . 

«Насправді, для нас це важлива подія і ми дуже раді, що чергова організація, яка опікується захистом довкілля, почне працювати в Україні. Це організація з великим досвідом і великими напрацюваннями. Україна потребує такого досвіду. Сподіваюся, що вже с перших днів нам вдасться отримати чіткий план і динаміку руху в напрямку реалізації наших пріоритетів», - сказав Остап Семерак. 

Він також зазначив, що в Україні все ще залишається доволі низька екологічна свідомість у суспільстві й висловив сподівання, що новий офіс сприятиме не лише переходу України до низьковуглецевоі економіки, реалізації нової кліматичної політики, але й надаватиме структурну підтримку громадам у посиленні екологічного врядування 

ДОВІДКОВО:

 РЕЦ - міжнародна організація в галузі охорони навколишнього середовища та наближення екологічного законодавства до стандартів ЄС. Його штаб-квартира знаходиться у Будапешті ( Угорщина).

З 2001 року РЕЦ реалізував близько 40 проектів в Україні. РЕЦ має намір надавати допомогу і підтримку українським містам в реалізації екологічних положень Угоди про асоціацію.

За темами