ОГОЛОШЕННЯ ПРО НАБІР ДО КОМАНДИ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ (КПР) ПРИ МІНПРИРОДИ

14 Серпня 2018, 11:50
Новини Реформи

При Міністерстві екології та природних ресурсів України продовжується набір до Команди підтримки реформ (КПР). Кінцевий термін подання анкет – 23 год. 59 хв. 19 серпня 2018 р.

Шукаємо кандидатів посаду Аналітика з питань фінансового та економічного аналізу (вимоги та опис задач),

Посада передбачає повну зайнятість і фізичну присутність у робочий час в офісі у м. Києві.

Для участі в конкурсі потрібно подати наступні документи англійською мовою:

-  заповнена аплікаційна форма - завантажити можна тут;

-  CV англійською мовою;

-  щонайменше одна професійна рекомендація англійською мовою або українською мовою з перекладом англійською мовою (від керівника/менеджера).

Кінцевий термін подання документів – 23 год. 59 хв. (за Київським часом) 19 серпня 2018 року. Документи приймаються на електронну пошту rst@menr.gov.ua.

Державні службовці або службовці органів місцевого самоврядування, а також особи, які звільнилися з посад державної служби або посад в органах місцевого самоврядування протягом останніх 6 місяців на момент подачі заявки, до участі у конкурсі не допускатимуться.

Початок роботи – 8 вересня 2018 року з 3-місячним випробувальним строком та можливістю продовження контракту до 30 червня 2019 року.

ПРО КОМАНДУ ПІДТРИМКИ РЕФОРМ ПРИ МІНПРИРОДИ

Головною задачею КПР є підтримка реформ шляхом посилення спроможності, покращення координації Міністерства. Команда фінансуватиметься з Мультидонорського рахунку стабілізації та сталого зростання України, а проект реалізується за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку та Європейського Союзу. Фокусом роботи КПР при Мінприроди є:

реформа державного управління

реформа системи сталого використання водних ресурсів

реформа системи моніторингу, контролю та відповідальності за забруднення довкілля

запровадження нової політики у сфері клімату

реформа електронного урядування та боротьба з корупцією

реформа системи управління відходами

реформа системи надрокористування

зменшення викидів великими підприємствами та імплементація Директиви ЄС щодо промислових викидів

 

Довідково.

Конкурсна комісія складається з представників Мінприроди, ЄБРР та ЄС. Відбір відбуватиметься наступним чином:

 1. 1.    Подача заявок (до 23.59 за Києвом 19 серпня 2018 року).
 • Заявка надсилається на електронну адресу із зазначенням теми листа (бажано зазначати посаду на яку подається особа), а також у тексті листа потрібно надати свої контактні дані та повідомити на яку посаду претендує аплікант. Усі прикріплені до листа файли мають містити назву (наприклад Application Form_Ivanov або CV_Ivanov) та бути у форматі pdf. Аплікаційна форма має бути заповнена, роздрукована і підписана та подана у сканованому вигляді.
 • Заявки подані після завершення строку їх подання (тобто після 23.59 за Київським часом 6 серпня 2018 року) не розглядатимуться. Кожен аплікант має отримати підтвердження про отримання його заявки.
 1. 2.    Оцінка поданих анкет (протягом тижня з моменту отримання усіх анкет).
 • Конкурсна комісія розглядатиме лише ті заявки, які містять увесь вище наведений перелік документів.
 • Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування та співбесіду про зміст і форму яких апліканти будуть повідомлені щонайменше за тиждень до їх проведення.
 1. 3.    Тестування (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на тестування)
 • Тестування відбуватиметься у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
 • Відібрані апліканти будуть запрошені на письмове тестування, яке складатиметься з блоків питань, пов’язаних з відповідною посадою, на яку претендує аплікант.
 1. 4.    Співбесіди (щонайменше через тиждень після отримання повідомлення про запрошення на співбесіду)
 • Усі апліканти, які були запрошені на тестування, запрошуються на співбесіду.
 • Співбесіди відбуватимуться у будівлі Міністерства екології та природних ресурсів України (03035, м. Київ, вулиця Василя Липківського 35).
 • Співбесіда складатиметься з окремих блоків питань, зокрема питання на загальний розвиток, поведінкові питання, технічні питання (у контексті посади на яку подається аплікант), питання на знання української та англійської мов.
 1. 5.    Прийняття рішення.
 • Комісія за результатами співбесіди та попередніх етапів обирає кандидатів, які можуть бути запрошені на додаткову співбесіду.
 • Після перевірки кандидати отримають офіційне повідомлення та їм буде запропоновано укласти угоди з відповідними фінансовими умовами (укладаються з ФОП).
 • У разі якщо відібрані кандидати не погоджуються із запропонованими фінансовими умовами, аплікант, який/яка зайняв/зайняла друге місце за результатами відбору, можуть бути рекомендовані для укладення відповідних угод.
 • Після узгодження усіх умов з відібраними кандидатами інші апліканти отримають повідомлення про результати конкурсу.
За темами