Працівники ПЗ «Древлянський» розповіли дітям про особливості царства грибів

14 Вересня 2018, 17:07
Новини Природно-заповідний фонд Екологічна освіта та наука

Саме зараз триває гарячий грибний сезон. Щедрий урожай цих дарів природи радує чи не кожного жителя, котрий мешкає поблизу лісу, усіх любителів тихого полювання.

Тож на тему «Які можна збирати гриби та споживати, а яких треба остерігатися», говорили з дітьми, які ще тільки навчаються на картинках розпізнавати отруйні та їстівні гриби. Зокрема таку зустріч провели в Народицькій гімназії та дитячому садочку працівники ПЗ «Древлянський» (Житомирська обл).

Під час бесіди діти розглядали на зображеннях, який вигляд мають ті чи інші гриби, поширені у наших краях, знайомилися із грибами-двійниками (є отруйні гриби дуже схожі на їстівні), грали у гру: «Які гриби я покладу у свій кошик» та робили гриби-мухомори з паперу.

Діти добре запам’ятали, що головне – брати тільки ті гриби, які знаєш, не експериментувати, уважно дослухались до рекомендацій, переглянули відео і правильно визначили всі гриби на картинках. Ото ж спокійно можна йти за грибами і не забувати при відвідуванні лісу обов’язково дотримуватись правил пожежної безпеки і звісно, не смітити.

 

За темами