За два роки Громадська рада при Мінприроди надала близько 200 рекомендацій та опрацювала понад 30 нормативно-правових актів

5 Листопада 2018, 13:00
Новини Громадська рада

Громадська рада при Мінприроди за два роки своєї роботи провела ряд громадських експертиз, підготувала близько 200 рекомендацій та опрацювала понад 30 нормативно-правових актів.  Про це йшлося під час підсумкового засідання Громадської ради нинішньої каденції.

У підсумковому засіданні також взяв участь Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.  

Він, зокрема, відзначив важливість експертних та громадських обговорень під час розробки нормативно-правових документів, які  регулюють діяльність екологічної сфери та зауважив, що переважна кількість рекомендацій, наданих Громадською радою, були враховані Мінприроди.

«Громадські обговорення стали традицією та аксіомою для Мінприроди. Для нас є важливим ефективний громадський контроль, зорієнтований на конструктивний результат роботи. Окремо дякую громадськості за порушення резонансних екологічних тем для суспільства. Насправді важливо мати спільне бачення проблем і фахову підтримку ідей міністерства», - зазначив Остап Семерак.

Він висловив сподівання, що представники нинішнього складу Громадської ради  також долучаться до формуванні складу Громадської ради нової каденції.

Нагадаємо, нинішній склад Громадської ради було обрано у 2016 році. Тоді Мінприроди стало першим серед інших міністерств, де голосування за новий склад Громадської ради відбувалося шляхом відкритого онлайн-голосування.

Зараз Ініціативна група працює над підготовкою установчих зборів з формування нової Громадської ради при Мінприроди, які  відбудуться 19 листопада 2018 року. 

За темами