Україна отримає міжнародну технічну допомогу у процесі оновлення національно-визначеного внеску, передбаченого Паризькою угодою

22 Листопада 2018, 19:47
Новини

У Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулась установча конференція щодо початку проекту технічної допомоги “Підтримка Уряду України з оновлення національно-визначеного внеску” (до Паризької угоди). Проект впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) за фінансової підтримки Міжнародного агентства розвитку Швеції (SIDA). 

Протягом наступних 12 місяців команда Проекту, яку очолює Інститут економіки та прогнозування НАН України, планує надавати підтримку Міністерству екології та природних ресурсів України щодо провадження процесу та розробки оновленого Національно-визначеного внеску (НВВ) до Паризької угоди. 

Процес розробки оновленого НВВ буде побудовано на принципах прозорості та інклюзивності, із залученням всіх профільних міністерств та відомств, науковців, громадянських активістів, бізнесу та експертного середовища. 

Оновлений національно-визначений внесок має окреслити амбітний рівень скорочення викидів парникових газів до 2035 року та враховувати цілі сталого розвитку ООН. 

Розробка та подання НВВ є обов’язковою вимогою Паризької угоди. Це вже другий Національно-визначений внесок, який Україна подає у рамках Паризької угоди. На сьогодні Паризька угода налічує 180 національно-визначених внесків відповідно від 180 країн світу. 

Нагадуємо, Україна подала свій перший Національно-визначений внесок у вересні 2015 та однією із перших країн світу ратифікувала Паризьку угоду у липні 2016 року. 

Текст ЗУ «Про ратифікацію Паризької угоди» за посиланням: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1469-19 

Інформація про перший національно-визначений внесок України ТУТ: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/980-2015-%D1%80

 

 

За темами