Повідомлення про оприлюднення проекту наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Положення про порядок обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, заподіяних внаслідок забруднення із суден, кораблів та інших плавучих засобів територіальних і внутрішніх морських вод України»

28 Листопада 2018, 09:37
Оголошення Регуляторна діяльність

Проект наказу Міністерства екології та природних ресурсів України «Про затвердження Положення про порядок обчислення розміру відшкодування та сплати збитків, заподіяних внаслідок забруднення із суден, кораблів та інших плавучих засобів територіальних і внутрішніх морських вод України» розроблено відповідно до пункту 5 постанови Кабінету Міністрів України від 3 липня 1995 року № 484 «Про затвердження такс для обчислення розміру відшкодування збитків, заподіяних внаслідок забруднення із суден, кораблів та інших плавучих засобів територіальних і внутрішніх морських вод України» та абзацу четвертого підпункту 62 пункту 4 Положення про Міністерство екології та природних ресурсів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року № 32.

Назва органу виконавчої влади, що розробляв регуляторний акт

Міністерство екології та природних ресурсів України.

Державна екологічна інспекція України.

Назва структурного підрозділу, що розробляв регуляторний акт, адреса та телефони

Відділ державного екологічного нагляду (контролю) водних екосистем та ресурсів Департаменту державного екологічного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України, тел. (044) 521-20-34.

Зазначений проект наказу оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінприроди . України www.menr.gov.ua та Держекоінспекціі України www.dei.gov.ua

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного нормативно- правового акта від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються:

Мінприроди України, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, Київ, 03035, тел.: (044) 206-31-00, 206-31-33, 206-31-07; E-mail: secretar@menr.Rov.u^.

Держекоінспекції України, Новопечерський провулок, 3, корпус 2 , Київ, 01042, тел.: (044) 521-20-34; E-mail: resources@dei.gov.ua.

Додатки :

Проект наказу

Положення  

до положення

Пояснювальна записка

Аналіз регуляторного впливу

За темами