Відбулося перше засідання робочої групи з розробки другого Національно-визначеного внеску (НВВ) України до Паризької угоди

6 Лютого 2019, 12:22
Новини Атмосферне повітря Зміна клімату та озоновий шар

У Мінприроди відбулося перше засідання Робочої групи (РГ) з розробки другого Національно-визначеного внеску (НВВ) України до Паризької угоди, створеної за підтримки проекту ЄБРР «Підтримка Уряду України з оновлення НВВ», що виконується ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

До складу Робочої групи увійшло більше п'ятдесят представників ЦОВВів, професійних та громадських неурядових організацій, бізнесу, регіональних та муніципальних об’єднань та асоціацій, науковців, експертів та представники міжнародних донорських та фінансових організацій, які будуть приймати участь у процесі підготовки другого НВВ України до Паризької угоди.

Під час засідання розглядалися  питання нормативно-правової бази та міжнародних зобов’язань України щодо розробки, подання та статусу НВВ та погодили структуру та зміст другого НВВ України.

Наступне засідання робочої групи має відбутися наприкінці березня або на початку квітня. Попередньо планується, що робоча група збиратиметься раз на два місяці протягом 2019 року.

Також Мінприроди та представники Проекту ЄБРР запросили всіх членів РГ на методологічний семінар щодо визначення методологічних підходів та інструментів для прогнозування для другого НВВ. Семінар відбудетеся 26 лютого 2019 р. в приміщенні ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

З інформацією, яка стосується першого національно-визначеного внесок України можна ознайомитися тут: http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/980-2015-%D1%80

 

За темами