Міністр екології Остап Семерак їде на Тернопільщину, щоб обговорити виконання природоохоронних програм та важливість регіональних планів управління відходами

15 Березня 2019, 14:31
Новини Діяльність міністерства

Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак 18 березня перебуватиме із робочим візитом на Тернопільщині. 

Програмою заходів передбачається його участь у «круглому  столі»: «Стратегія регіонального розвитку в контексті формування та реалізації екологічної політики на місцях» за участю керівництва області, посадових осіб державних органів виконавчої влади та місцевого самоврядування. У ході робочої наради, зокрема, відбудеться обговорення дії нових законів «Про оцінку впливу на довкілля» та «Про стратегічну екологічну оцінку», важливість розробки регіональних планів управління відходами та ефективність використання екологічних коштів на місцях.

Форматом заходу також  передбачено проведення селекторної наради із залученням до обговорення керівників всіх районів та  міст обласного значення, а також представників об’єднаних територіальних громад регіону.

По завершенню наради відбудеться брифінг для ЗМІ  за участю Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака, голови облдержадміністрації Степана Барни, начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ореста Сінгалевича.

Початок брифінгу  о 10.30   18 березня  у приміщенні Тернопільської ОДА (вул. Грушевського 8). Акредитація за  телефоном: 067 25 28 695

Також  у Тернополі Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак зустрінеться зі студентами-екологами Тернопільського національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка (ТНПУ) та прочитає відкриту лекцію щодо сучасних екологічних трендів, викликів перед Україною у контексті кліматичних змін та важливості зміни екологічної поведінки кожного громадянина нашої країни.

Зустріч зі студентами розпочнеться об 11:00 (орієнтовно) в приміщенні ТНПУ  (вул. Максима Кривоноса, 2).

Крім того, у ході робочої поїздки  Остап Семерак огляне очисні каналізаційні споруди у м.Чортків, які почали будувати та реставрувати  у 2017 році за кошти, виділені із  Державного екологічного фонду та обласного бюджету, а також поспілкується із керівництвом міста. Загальна кошторисна вартість проекту 62,4 млн грн.

Завершиться робоча поїздка   Міністра екології та природних ресурсів відкриттям у  Заліщиках  реконструйованого офісу адміністрації національного природного парку «Дністровський каньйон»  (орієнтовний час заходу  17:00).

До уваги представників ЗМІ! За додатковою інформацією щодо можливого висвітлення перебування Міністра екології на Тернопільщині звертатися до прес-служби ОДА за номером телефону 097 961 78 81.

За темами