4 лютого 2019 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося перше засідання робочої групи (РГ) з розробки другого Національно-визначеного внеску (НВВ) України до Паризької угоди

15 Лютого 2019, 14:02
Зміна клімату та озоновий шар Інші документи

4 лютого 2019 року у Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося перше засідання робочої групи (РГ) з розробки другого Національно-визначеного внеску (НВВ) України до Паризької угоди. РГ створено за ініціативи Мінприроди для проекту ЄБРР «Підтримка Уряду України з оновлення НВВ», що виконується Державною установою «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

До складу РГ увійшло більше п’ятдесяти представників ЦОВВ, неурядових організацій, регіональних та муніципальних об’єднань/асоціацій тощо. Науковці, експерти та представники міжнародних донорських та фінансових організацій також будуть приймати участь в процесі підготовки другого НВВ України до Паризької угоди.

На першому засіданні РГ розглядались питання нормативно-правової бази та міжнародних зобов’язань України щодо розробки НВВ, структури та змісту другого НВВ України. Члени РГ розглянули та погодили  план розробки НВВ, а також узгодили дату проведення наступного засідання РГ.

Мінприроди та представники проекту ЄБРР запросили всіх членів РГ взяти участь у семінарі щодо визначення методологічних підходів та інструментів для прогнозування в другому НВВ, який відбудетеся 13 березня 2019 року в приміщенні ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України».

Довідково: у травні 2018 року Мінприроди проводило захід високого рівня «Шляхи досягнення Національно-визначених внесків: як низьковуглецевий розвиток може допомогти країнам посилити дії заради збереження клімату» (/news/32342.html) та у листопаді 2018 року  -  установчу зустріч  проекту «Підтримка України щодо оновлення її Національно-визначеного внеску» (/news/32916.html).

З інформацією про перший національно-визначений внесок України можна ознайомитися за посиланням:

 http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/980-2015-%D1%80.

1_NDC Backgraund

2_IBRD Project

3_Status NDC

4_Structure NDC

5_Plan NDC

За темами