13 березня Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» провело семінар “Другий національно-визначений внесок України (НВВ) - методологічні аспекти моделювання та прогнозування”

15 Лютого 2019, 14:08
Зміна клімату та озоновий шар Інші документи

13 березня Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з ДУ «Інститут економіки та прогнозування НАН України» провело семінар “Другий національно-визначений внесок України (НВВ) - методологічні аспекти моделювання та прогнозування”. Семінар відбувся за підтримки проекту “Підтримка Уряду України з оновлення національно-визначеного внеску”, який впроваджується Європейським банком реконструкції та розвитку (EBRD) за фінансової підтримки Міжнародного агентства розвитку Швеції (SIDA).

На семінарі були представлені методологічні підходи та модельний інструментарій для сценарної оцінки динаміки викидів парникових газів в Україні, які буде використано при підготовці другого Національно-визначеного внеску України до Паризької угоди. У семінарі взяло участь більше 60 представники ЦОВВів, громадських неурядових організацій, науковців, представників міжнародних та донорських організацій, фінансових інституцій та експертного середовища. Під час семінару експерти проекту окреслили попередній графік розробки другого НВВ та запросили до співпраці усіх зацікавлених у розробці стратегічних документів та моделюванням у різних секторах економіки.

Наразі Мінприроди також розпочало проект «Визначення технологічних потреб в Україні» за підтримки Програми з навколишнього середовища ООН та Данського технологічного інституту (UNEP DTU Partnership). Цей проект має на меті допомогти Україні ідентифікувати та визначити пріоритетність технологічних процесів та конкретних технологій, зміна яких може суттєво допомогти країні у зменшенні викидів парникових газів, адаптації до зміни клімату та виконанні своїх завдань у досягненні цілей сталого розвитку. 

Фото семінару за посиланням:

https://drive.google.com/drive/mobile/folders/1105p2i7LZ0l2o_L3pQkTqX8aA4hXgiqc?usp=drive_open

MethWorkshop Presentation

TNA process_and_GIS_using

За темами