СУД РОЗГЛЯНЕ АПЕЛЯЦІЮ МІНПРИРОДИ ЩОДО СКАСУВАННЯ НАКАЗУ ПРО ЗАНЕСЕННЯ ЛОСЯ ДО ЧЕРВОНОЇ КНИГИ УКРАЇНИ

Опубліковано: 8 Квітня 2019, 11:58
Події
Початок
08
Квітня
2019 року
16:00
Шостий апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу (справа №826/9432/17) Міністерства екології та природних ресурсів України на рішення Окружного адміністративного суду м.Києва, яким скасовано наказ про занесення лося європейського до Червоної Книги України.

8 квітня, о 16.00 Шостий апеляційний адміністративний суд розгляне апеляційну скаргу (справа №826/9432/17) Міністерства екології та природних ресурсів України на рішення Окружного адміністративного суду м.Києва, яким скасовано наказ про занесення лося європейського до Червоної Книги України.

Апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції, яким скасовувався відповідний наказ, Мінприроди подало до Шостого апеляційного адміністративного суду у грудні 2018 року.  Йдеться про апеляцію Мінприроди на рішення, ухвалене  Окружним адміністративним судом міста Києва, який розглянув у порядку  письмового провадження адміністративну справу (№826/9432/17) до Міністерства екології та природних ресурсів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України щодо заборони полювання на лося. Зокрема, позивач просив суд  визнати протиправними дії відповідачів по вжиттю заходів щодо заборони полювання на лося, не погодженню Лімітів добування мисливських тварин та не прийняття наказу «Про затвердження Лімітів використання мисливських тварин державного мисливського фонду у сезон полювання 2018/2019 років».  Також позивач просив визнати нечинним Наказ Міністерства  екології та природних ресурсів України «Про внесення змін до Переліку видів тварин, що заносяться до Червоної книги України (тваринний світ)».

Нагадаємо, що 3 квітня   товариство з обмеженою відповідальністю "Метос" відмовилося від позову до Мінприроди та НАН України в іншій аналогічній справі про скасування наказу щодо внесення лосів до Червоної книги України. 

Закликаємо журналістів сьогодні, 8 квітня, долучитися  до висвітлення цього резонансного судового процесу! Тільки разом ми зможемо відстояти природоохоронну позицію – залишити лося європейського у «Червоній книзі», заборонивши мисливцям вбивати цих тварин.

Мiсце проведення заходу вул. Московська, 8 (м.Київ) Почоток судового засідання о 16:00.