Напередодні Міжнародного дня захисту клімату, 14 травня, міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак візьме участь у екологічному форумі «Кліматичні зміни в Україні: чи неминуча катастрофа?»

Опубліковано: 10 Травня 2019, 17:17
Події
Початок
14
Травня
2019 року
09:45
Під час форуму українські науковці, урядовці, представники громадських організацій озвучать вражаючі цифри про екологічні загрози на найближчі роки у наслідок природних катаклізм і як вже зараз збільшення посух, різкі пікові перепади температур (від’ємної взимку і плюсової влітку), повені та затоплення, значні зміни сезонних явищ позначаються на повсякденному житті кожного громадянина і показниках національної економіки.

Під час форуму українські науковці, урядовці, представники громадських організацій озвучать вражаючі цифри про екологічні загрози на найближчі роки у наслідок природних катаклізм  і як вже зараз збільшення посух, різкі пікові перепади температур (від’ємної взимку і плюсової влітку), повені та затоплення, значні зміни сезонних явищ позначаються на повсякденному житті кожного громадянина і показниках національної економіки.

Також у рамках форуму буде озвучено дані  спеціального звіту Міжурядової групи експертів зі зміни клімату  (МГЕІК або Intergovernmental Panel on Climate Change) «Глобальне потепління 1.5 С» та інших авторитетних останніх досліджень.

Окрім Міністра екології Остапа Семерака та Постійної представниці Програми розвитку ООН в Україні Дофіни Герчевої, у заході  також візьмуть участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства, Українського  гідрометеорологічного інституту, Всесвітньої організації охорони здоров’я, Державного водного агентства України, ОБСЄ, вітчизняних та міжнародних громадських організацій, експерти.

Дата та час початку заходу:  14 травня 2019 року о 9:45.

Адреса: м.Київ, вул. Десятинна 12, ArtHall D12

До уваги ЗМІ! У рамках заходу запланований брифінг для преси за участю Міністра екології Остапа Семерака. Він розпочнеться об 11:00 на платформі форуму.

Акредитація для ЗМІ обов’язкова та триватиме до 9:30 14 травня за номером 0974971449