Україна вперше увійшла до складу Комітету по відбору та огляду Глобального екологічного Фонду (SRC GEF)

12 Червня 2019, 16:49
Новини

Україна вперше увійшла до складу Комітету по відбору та огляду Глобального екологічного Фонду (SRC GEF). Для Мінприроди це є великим досягненням і визнанням успішного співробітництва України з ГЕФ протягом останніх трьох років.

Комітет по відбору та огляду було утворено в 2009 році за рішенням Ради ГЕФ, з чітко визначеною метою «нагляду за процесом призначення /перепризначення Генерального директора/Голови ГЕФ та Директора Офісу з оцінки ГЕФ, а також з метою проведення об’єктивної оцінки роботи Генерального директора/Голови ГЕФ та Директора Офісу з оцінки ГЕФ».

Комітет має два основні завдання:

(1) узгоджувати з Генеральним директором та директором Офісу з оцінки виконання їхніх цілей та завдань на протязі фінансового року; та

(2) проводити огляд роботи Генерального директора та директора Офісу з оцінки на щорічній основі та надавати рекомендації по оцінці ефективності проведеної роботи відповідно до рейтингу оцінювання діяльності Світового банку.

Комітет складається з 6 членів: три з яких з країн-донорів, а інші три з країн-реципієнтів. Термін призначення 3 роки.

У Комітеті Україну представлятиме начальник відділу міжнародної співпраці Марушевський Владислав Генадійович, який також є оперативним координатором ГЕФ в Україні та членом Ради ГЕФ.

За темами