КРУГЛИЙ СТІЛ по обговоренню заходів що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС у якості замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві

Опубліковано: 24 Червня 2019, 16:56
Події
Початок
27
Червня
2019 року
10:00

27 червня 2019 року о 10:00 в Міністерстві екології та природних ресурсів України

за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського, 35,

Орхуський інформаційно-просвітницькій центр (вхід з лівого торця будівлі) 

КРУГЛИЙ СТІЛ по обговоренню заходів що сприятимуть збільшенню обсягів використання шлаків меткомбінатів і ТЕС у якості замінників природних мінеральних матеріалів у будівництві. 

Запрошуються представники промислових підприємств, виробників будматеріалів, експерти та усі кому цікаве питання ресурсоефективності та утилізації техногенних відходів.До заходу запрошені також і представники Мінприроди, Мінрегіону, асоціації виробників та будівельних компаній. 

Під час засідання планується:

1. Презентувати технологічні можливості застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів (заміщення піску, щебеню, гравію тощо):

а) для виробництва будматеріалів;

б) для виконання будівельних робіт (ремонт та будівництво автодоріг та інших об’єктів транспортної інфраструктури). 

2. Обговорити с представниками будівельної галузі проблемні питання та необхідні  інструменти для  стимулювання застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів

3. Почути пропозиції зацікавлених сторін, зокрема представників органів влади щодо реальної підтримки заходів з ресурсоефективності у реальному секторі економіки. 

За підсумками засідання планується схвалити рекомендації по заходам що забезпечать збільшення застосування техногенних відходів у якості техногенних матеріалів із подальшим внесенням до проекту національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища України до 2025 р. 

Реєстрація учасників заходу на місці проведення з 09:30 до 10:00.

Довідки за тел.: +38-067-886-31-93.

Додаток : 

Інформаційна довідка (техногенні матеріали).