Інформація про остаточні результати конкурсу на зайняття вакантних посад керівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України

27 Серпня 2019, 17:03
Оголошення Кадрові питання

22 серпня 2019 року Конкурсною комісією Мінприроди, відповідно до Порядку проведення конкурсу та призначення на посаду керівників установ природно-заповідного фонду, що належать до сфери управління Міністерства екології та природних ресурсів України, затвердженого наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 17.04.2018 № 123, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 09.07.2018 за № 797/32249, проведено заключний етап конкурсного відбору претендентів на посади керівників установ ПЗФ, оголошеного наказом Мінприроди від 18 липня 2019 року № 261.

За результатами співбесід Конкурсна комісія Мінприроди вирішила:

1) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора Карпатського національного природного парку ЧОРНІЯ Михайла Степановича.

2) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора Карпатського біосферного заповідника РИБАКА Миколу Петровича.

3) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Кременецькі гори» ШТОГРИНА Миколу Олександровича.

4) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Вижницький» ЄРЕМУ Романа Івановича.

5) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Подільські Товтри» ПРОКОПЕЦЬ Ірину Іванівну.

6) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора Нобельського національного природного парку ДІКОВИЦЬКОГО Володимира Миколайовича.

7) Визначити переможцем конкурсу на посаду директора національного природного парку «Михайлівська цілина» ДУДЧЕНКА Григорія Івановича.

За темами