Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів»

18 Листопада 2019, 12:26
Оголошення Регуляторна діяльність Ефективне використання енергоресурсів

 

Ціллю прийняття проекту регуляторного акта є виконання зобов’язань України в рамках Угоди про асоціацію Україна-ЄС, в частині впровадження делегованих регламентів Комісії ЄС у сфері встановлення вимог з екодизайну.

Предметом правового регулювання проекту постанови Кабінету Міністрів України є затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів, який відповідає Регламенту Комісії (ЄС) № 813/2013 від 02 серпня 2013 р. що доповнює Директиву 2009/125/ЄС Європейського Парламенту і Ради стосовно вимог екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів.

Вказаний Технічний регламент установлює вимоги з екодизайну щодо введення в обіг або в експлуатацію обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів.

1. Поштова та електрона адреса розробника:

Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України: 01001, м. Київ, пров. Музейний, 12; e-maіl: standartsaee@gmail.com

2. Інформація про спосіб оприлюднення проекту регуляторного акта

Проект регуляторного акта оприлюднений в мережі Інтернет, адреса сторінки: www.saee.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність» та буде розміщений на http://mpe.kmu.gov.ua/

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються протягом 1 місяця, починаючи з дня опублікування регуляторного акта на веб-порталі www.saee.gov.ua та http://mpe.kmu.gov.ua/ в електронній формі на електронну адресу standartsaee@gmail.com та на адресу Державної регуляторної служби України: 01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, e-mail: inform@dkrp.gov.ua

 

 

ПОСТАНОВА Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів

ЗМІНИ, що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України

ТЕХНІЧНИЙ РЕГЛАМЕНТ щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів»

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів»

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ до проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до екодизайну для обігрівачів приміщень та комбінованих обігрівачів»

Додаток 1

Додаток 2

Додаток 3

Додаток 4

Додаток 5

Додаток 6

За темами