Повідомлення про оприлюднення проекту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених»

22 Листопада 2019, 15:45
Оголошення Біорізноманіття Біобезпека

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту

постанови Кабінету Міністрів України

«Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених»

Проект постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку проведення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і контролю за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених» розроблено на виконання частини третьої статті 4 Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів підприємницької діяльності, пов’язаної з реалізацією та експортом лісоматеріалів».

Запровадження обов’язковості ведення електронного обліку деревини всіма лісокористувачами України дозволить здійснювати моніторинг внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених і забезпечити контроль за неперевищенням обсягу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених на основі систематизації та узагальнення інформації про їх походження, заготівлю та реалізацію.

Здійснення моніторингу внутрішнього споживання вітчизняних лісоматеріалів необроблених дозволить зменшити обіг незаконно заготовленої деревини та наблизити діяльність вітчизняних лісокористувачів і деревообробників до європейських стандартів у сфері раціонального використання і збереження лісових ресурсів.

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт

Міністерство енергетики та захисту довкілля України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефон

Управління охорони біорізноманіття та біобезпеки Міністерства енергетики та захисту довкілля України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-15.

Зазначений проект постанови та аналіз регуляторного впливу оприлюднено на офіційному веб-сайті Мінекоенерго: www.menr.gov.ua.

Строк прийняття зауважень та пропозицій до зазначеного комплекту документів від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань становить один місяць з дня оприлюднення.

Зауваження та пропозиції надаються на офіційний веб-сайт або адресу Мінприроди (kanc@mev.gov.ua, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, тел. (044) 206-31-15).

Постанова

Порядок

АРВ Моніторинг внутрішнього споживання

 

За темами