Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до авіаційного бензину та палив для реактивних двигунів і внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069»

27 Листопада 2019, 09:58
Оголошення Регуляторна діяльність Консультації з громадскістю

Міністерство енергетики та захисту довкілля України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до авіаційного бензину та палив для реактивних двигунів і внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069» на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет – http://menr.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність».

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Технічного регламенту щодо вимог до авіаційного бензину та палив для реактивних двигунів і внесення зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1069» розроблено Міністерством енергетики та захисту довкілля України з метою забезпечення вітчизняної промисловості і споживачів нормативною документацією для організації виробництва та надання на ринку авіаційного бензину та палив для реактивних двигунів європейської якості, а також захисту життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

Зауваження та пропозиції до проекту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

Додатки :

Проект

Повідомлення

АРВ

За темами