Повідомлення про оприлюднення проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927»

27 Листопада 2019, 11:50
Оголошення Регуляторна діяльність Консультації з громадскістю

Міністерство енергетики та захисту довкілля України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927» на офіційному веб-сайті Мінекоенерго в мережі Інтернет – http://menr.gov.ua, розділ «Діяльність», підрозділ «Регуляторна діяльність».

Проєкт постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 1 серпня 2013 р. № 927»  розроблено Міністерством енергетики та захисту довкілля України з метою вирішення проблемних питань, виявлених під час застосування Технічного регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2013 № 927, зокрема неточностей визначень термінів, посилань на нормативно-правові акти, які втратили чинність та інше, а також захисту життя та здоров’я людей, тварин, рослин, охорони довкілля та природних ресурсів.

Зауваження та пропозиції до проєкту постанови приймаються в письмовому вигляді та електронною поштою протягом місяця за адресою: Міністерство енергетики та захисту довкілля України, 01601, м. Київ, вул. Хрещатик, 30; е-mail: svetlana.kolyadenko@mev.gov.ua.

Додатки :

Проект

Повідомлення

АРВ

За темами