Мінекоенерго не є органом прийняття рішень щодо зміни керівництва НАК «Нафтогаз» Україна та НЕК «Укренерго»

2 Грудня 2019, 15:54
Новини

Під час прес-конференції 2 грудня Міністр енергетики та захисту довкілля Олексій Оржель, коментуючи питання звільнення рішенням Кабінету Міністрів Президента НАЕК «Енергоатом», наголосив на важливості ефективного управління державними енергетичними компаніями. При цьому він зауважив, що такі рішення  не залежать від відносин між Міністром і керівниками окремих компаній та приймаються Урядом.

Також у відповідь на питання журналістів, Міністр пояснив, що потенційне оновлення  керівників  та наглядових рад державних компаній є політичним рішенням. Проте, будь-які зміни будуть прийматися  за результатами оцінки діяльності та показників  ефективності  роботи  компаній у відповідності до процедури. Нових керівників у разі потреби, за словами  Міністра,  призначатимуть на конкурсній основі, щоб залучити до управління стратегічними підприємствами фахівців високого рівня. «Припинення повноважень дозволяє тій самій людині брати участь у новому конкурсі", - наголосив Міністр.

Наголошуємо, що потенційні рішення про зміну керівників будуть прийматися за результатами оцінки діяльності кожної з компаній.

Слід зазначити, що НАК “Нафтогаз України» та НЕК «Укренерго» не належать до сфери управління Міністерства енергетики та захисту довкілля України, тому приймати чи коментувати рішення щодо зміни керівництва вищезгаданих компаній  не входить до компетенції Міністерства

За темами