Презентовано Портал Ініціативи прозорості видобувних галузей

27 Лютого 2020, 09:59
Новини

У рамках проекту GIZ “Підтримка впровадження глобальної Ініціативи прозорості видобувних галузей (ІПВГ) у Вірменії, Грузії та Україні” та на виконання Закону України «Про забезпечення прозорості у видобувних галузях» було презентовано Портал ІПВГ – онлайн інструмент згідно з яким звітування компаній буде електронним і систематичним. 

«Мінекоенерго підтримує імплементацію ІПВГ в Україні та загальний тренд на діджиталізацію звітності» - повідомив Міністр енергетики та захисту довкілля України, Олексій Оржель.

«Це спростить взаємодію між інвесторами, видобувними компаніями та державними службами. Також даний інструмент буде корисним для аналізу реалізації політики енергетичного переходу України, де основними пріоритетами є екологізація енергетики та скорочення енергоємності валового внутрішнього продукту”, - зазначив Міністр.

Також, заступник Міністра енергетики та захисту довкілля Олексій Рябчин зауважив, що результатом електронного звітування стане можливість більш якісного контролю державою та громадськістю платежів до місцевих бюджетів: “ У Мінекоенерго буде створено спеціальний відділ, який буде відповідати за імплементацію ІПВГ. Ми дякуємо донорам, які з 2015 допомагають досягти значного прогресу у впровадженні Ініціативи, а саме – GIZ, Світовому банку, МФ «Відродження», USAID та ін.

За темами