Керівництво Мінекоенерго провело зустріч з ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг"

28 Лютого 2020, 09:15
Новини

Заступники міністра енергетики та захисту довкілля Роман Абрамовський та Костянтин Чижик провели зустріч з керівництвом ПАТ "Арселор Міттал Кривий Ріг" щодо інвестиційних планів підприємства, виконання природоохоронних заходів та зобов'язань в частині захисту довкілля, взятих при купівлі комбінату.

Під час зустрічі зосередили увагу керівника підприємства на необхідності повного закриття мартенівського виробництва в березні 2020 року та виконання вимог дозволів на викиди щодо  припинення роботи доменної печі №7 до кінця поточного року. 

Генеральний директор підприємства Мауро Лонгобардо запевнив, що ці заходи будуть вчасно реалізовані для формування атмосфери довіри між державою та інвестором, а також повідомив про плани з вересня 2020 року розпочати будівництво фабрики огрудкування потужністю 5 млн т окатишів на рік. Така технологія є значно більш екологічною за рівнем викидів СО, SOx, NOx та пилу.

Протягом двох тижнів новий керівник надасть відповідним чином затверджені детальні графіки реалізації вищезазначених  заходів.

За темами