Щодо норм споживання природного газу для побутових споживачів у разі відсутності газових лічильників

21 Квітня 2020, 17:29
Новини Нафто-газова промисловість Запитання - відповіді

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.02 2019  № 143 встановлені наступні норми споживання, застосування яких здійснюється з 9 серпня 2018 року:

Вид споживання

Одиниця виміру

Норма споживання

Плита газова за наявності централізованого постачання гарячої води

куб. метрів
людино-місяць

3,28

Плита газова у разі відсутності централізованого постачання гарячої води та газового водонагрівача

-“-

5,39

Плита газова та газовий водонагрівач

-“-

10,49

_________
Примітка. У період відсутності централізованого постачання гарячої води норма споживання природного газу на плиту газову встановлюється 5,39 куб. метра на людину на місяць.
Строк відсутності постачання гарячої води (понад 6 годин на добу у разі цілодобового водопостачання або понад 30 відсотків загального часу подавання води за добовим графіком), в який не включається перерва в його постачанні у нічний час (з 24 до 6 години), фіксується у двосторонньому акті, що підписується теплопостачальною організацією та оператором газорозподільної системи і є підставою для перерахунку побутовим споживачам плати за постачання гарячої води та природний газ. За згаданий період побутові споживачі не здійснюють плату за користування централізованим постачанням гарячої води. Оператор газорозподільної системи після закінчення півріччя надсилає абонентові перерахунок за спожитий природний газ у період відсутності централізованого постачання гарячої води.

За темами