9 травня світова спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів

9 Травня 2020, 08:50
Новини Біорізноманіття

Щороку з метою підвищення обізнаності з питань, що стосуються мігруючих птахів, та натхнення людей і організацій у всьому світі для вжиття заходів для збереження мігруючих птахів міжнародна спільнота відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. З 2018 року відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів організовуються двічі на рік, у другу суботу травня та жовтня і, крім того, протягом року, коли мігруючі види птахів перебувають у певній місцевості.

Три провідні організації з охорони птахів - Конвенція про збереження мігруючих видів диких тварин (CMS), Угода про збереження афро-євразійських мігруючих водно-болотних птахів (AEWA) та Довкілля для Америки (EFTA) об'єднали зусилля для посилення глобального визнання й оцінки мігруючих птахів та стали засновниками Всесвітнього дня мігруючих птахів.  

Всесвітній день мігруючих птахів у 2020 році припадає на 9 травня та 10 жовтня, його темою є: «Птахи з'єднують наш світ».

Міністерство вітає з Всесвітнім днем мігруючих птахів (ВДМП) і закликає приєднатися до його відзначення.

Для отримання детальної інформації щодо ВДМП, будь ласка звертайтеся на офіційний сайт ВДМП за посиланнями: www.worldmigratorybirdday.org/ 

Шановні друзі, до Вашої уваги надаємо звернення команди засновників ВДМП з нагоди відзначення Всесвітнього дня мігруючих птахів (англійською мовою та неофіційним переклад українською мовою).

 

 

За темами