Уряд призначив Бойка Юрія Миколайовича заступником Міністра енергетики та захисту довкілля

6 Травня 2020, 16:41
Новини

Відповідне розпорядження  Кабінету Міністрів України схвалене Урядом на засіданні сьогодні, 6 травня.

Юрій Бойко – енергетик за фахом, працює в енергетичній сфері 25 років. До призначення на посаду Юрій Бойко працював заступником директора з економіки та фінансів  Державного підприємства  «Енергоринок».

 Довідково:

Бойко Юрій Миколайович народився 1972 року в м. Рівне. Закінчив  у 1995 році Київський політехнічний інститут за спеціальністю «Автоматичне управління електроенергетичними системами», кваліфікація – інженер-електрик.Також закінчив Міжнародний Інститут менеджменту (2002 р.), має ступінь магістра з Бізнес Адміністрування, та Львівський національний університет імені Івана Франка (2013 р.) за спеціальністю «Правознавство»,  де здобув кваліфікацію спеціаліста-юриста.

Трудову діяльність розпочав енергетиком відділу Головного енергетика Рівненського радіотехнічного заводу.  Згодом  працював інженером-електриком ТОВ «ЕЛВІС», м. Рівне, інспектором інспекції енергонагляду  ВАТ «Ей-І-Ес Рівнеенерго.

З 2003 року працював за фахом на керівних посадах в енергетичній галузі. : директором Броварського району електричних мереж ВАТ «А.Е.С. Київобленерго»; керівником управління проєктами, заступником директора з виробництва з експлуатації розподільчих мереж, директором з виробництва по роботі із зниження втрат, директором з капітального будівництва Управління з операційної діяльності ЗАТ «А.Е.С. Київобленерго», м. Київ.

У 2009 - 2011 рр. працював технічним директором, а потім віце-президентом Приватного підприємства «Управляюча компанія «Метрополія».

З вересня  2011 по  жовтень 2012  рік  працював  на посаді технічного директора Приватного підприємства  ТОВ «Інжинірингова Компанія Нові Енергетичні Технології», м. Київ.

Починаючи з листопада  2012 до жовтня 2014 року   працював у Чернігові  - т.в.о. голови правління, а згодом головою правління ПАТ «Чернігівобленерго».

З  жовтня 2014  до травня  2020 року працював заступником директора з економіки та фінансів ДП «Енергоринок».

За темами