Відбулося перше засідання Експертної ради Мінекоенерго

18 Травня 2020, 19:01
Новини

В.о. Міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець провела перше засідання Експертної ради Мінекоенерго, на якому було обрано керівництво ради, робочі групи і визначені пріоритети її роботи.

Головою Експертної ради обрали Сергія Чеха, заступником голови – Бориса Костюковського, секретарем – Олександра Трохимця. У межах ради створено сім робочих груп.

Робочу групу з перспективного планування очолив Олександр Суходоля, робочу групу з питань функціонування ринку електроенергії – Олексій Нікітін, робочу групу з питань функціонування ринку природного газу - Леонід Уніговський,  робочу групу з питань функціонування ринку теплової енергії – Олександр Сігал, робочу групу з питань викопного палива, інших джерел енергії та інноваційних технологій - Наталя Дунаєвська, робочу групу з питань захисту довкілля та зміни клімату - Світлана Гринчук, робочу групу з питань проблем атомно-промислового комплексу і ядерної енергетики – Ольга Кошарна.

Ольга Буславець зазначила, що завданнями Експертної ради буде моніторинг проблемних питань, що виникли у сфері енергетики та захисту довкілля, напрацювання рекомендацій щодо їх вирішення, а також економічне моделювання і розрахунки, аналіз  документів з економічної точки зору.

«Хочу подякувати всім, хто сьогодні у часи кризи зголосився своєю працею і професійним досвідом підтримати Мінекоенерго і Україну в цілому!» - сказала в.о. Міністра.

За темами