Процес формування нового складу громадської ради при Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів запущено

30 Липня 2020, 14:45
Новини Громадська рада

Представники інститутів громадянського суспільства ініціювали процес запуску формування складу громадської ради при новоствореному Міністерстві.

Зокрема, громадською радою при Мінекоенерго на засіданні 29 липня прийнято рішення про дострокове припинення своєї діяльності. За це проголосували більшість членів громадської ради.

Заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Михайло Хорєв під час заходу подякував представникам громадськості за активну участь у житті колишнього Міністерства енергетики та захисту довкілля та висловив сподівання, що синергія влади та громадськості і надалі буде ефективним помічником та інструментом для діалогу.

У свою чергу, представники громадськості запевнили, що найближчим часом нададуть пропозиції щодо кандидатур від інститутів громадянського суспільства для включення до складу ініціативної групи.

Нагадаємо, що порядок формування громадських рад при органах виконавчої влади визначено постановою Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 "Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики" зі змінами та доповненнями.

За темами