Міндовкілля розробило проект Методичних рекомендації з підготовки звіту з ОВД для гідроелектростанцій потужністю до 10 МВт на річках

2 Вересня 2020, 16:08
Новини
Продовжується процес розробки галузевих Методичних рекомендацій, які сприятимуть якісній підготовці звітів з оцінки впливу на довкілля.
 
На розгляд громадськості на веб-сайті Міндовкілля опубліковано черговий проект Методичних рекомендацій з підготовки звіту з оцінки впливу на довкілля для гідроелектростанцій потужністю до 10 МВт на річках (малих гідроелектростанцій).
 
Великі і малі річки України – це один з наріжних каменів її екологічної стабільності і безпеки та збереження природного капіталу країни. Тому цей проект є надзвичайно важливим інструментом для реалізації державної екологічної та водної політики.
 
У ньому багато уваги приділяється оцінці впливу господарської діяльності на екологічний стан річок і прилеглих до них земель та якості води. Також фауні, флорі та іншим компонентам біорізноманіття, що пов’язані з річками, водоймами і водно-болотними угіддями.
 
При розробленні документу за основу було взято Науково-методичні рекомендації, підготовлені громадською спілкою "Всесвітній Фонд Природи Україна" (WWF-Україна).
 
Представлений Міндовкіллям проект Методичних рекомендацій доопрацьований відповідно до чинного законодавства, екологічних нормативів і стандартів та максимально адаптований до потреб дозвільних процедур.
 
Ознайомитись з ним можна за посиланням - https://cutt.ly/GfxjlNh.
 
Очікуємо на ваші пропозиції та зауваження до 14 вересня на електронні адреси: Oksana.Abdulaieva@reforms.in.ua , oksasteppe@gmail.com , а також письмово на поштову адресу Міністерства (Департамент з екологічної оцінки та контролю).
За темами