33 мільйони гривень з продажу бурштинових ділянок: проведено відкриті аукціони

17 Вересня 2020, 10:02
Новини Вивчення та раціональне використання надр

У результаті проведених VI електронних торгів та запропонованих надрокористувачам бурштинових ділянок, вартість трьох лотів зросла в цілому у 23 рази.

Зокрема, ліцензію на ділянку «Селище» продали за 18 млн. грн. при стартовій вартості майже 753 тис. грн., спецдозвіл на ділянку «Вільшанська» інвестор придбав за 12 млн. 400 тис. грн. (стартова вартість 323 тис. грн.), а за ділянку «Залісся» переможець запропонував 2 млн. 600 тис. грн. (стартова вартість 326 400 грн.).

Тож, можна сказати, що ринок позитивно реагує на відкриті торги, зростає зацікавленість компаній до галузі, надрокористувачі готові чесно купувати спецдозвіл і чесно працювати.

Отже, відкриті аукціони – це прозорий та ефективний механізм залучення інвестицій у видобувну галузь. Аукціони відбуваються онлайн і за їх перебігом може спостерігати будь-хто. І система сама визначає переможця, — ним стає учасник, який запропонував найвищу ціну за лот.

Нагадаємо, що раніше проведено п’ять відкритих аукціонів з надання спецдозволів, під час яких продали ліцензії на 32 ділянки загальною вартістю понад 750 млн. гривень.

За темами