Розпочалася позапланова перевірка несанкціонованого сміттєзвалища, що горіло днями у Дарницькому районі

22 Вересня 2020, 20:29
Новини

Державна екологічна інспекція України проводить позапланову перевірку несанкціонованого сміттєзвалища, що почало горіти минулими вихідними у Дарницькому районі біля заводу «Енергія».

«Дотримання законодавства про відходи, зо стосується ліквідації стихійних сміттєзвалищ, організації збирання і вивезення побутових відходів - це виключно функція органів місцевого самоврядування та місцевих органів виконавчої влади. У зв’язку з чим, Держекоінспекцією було висунуто вимогу до КМДА та Дарницької райдержадміністрації ліквідувати незаконне звалище. За результатами позапланової перевірки буде видано припис та нараховано відповідні збитки», - наголосив заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Шахматенко.

За словами Романа Шахматенка, Міністр Роман Абрамовський наголошує, що органи місцевого самоврядування мають працювати в режимі попередження та заздалегідь виявляти місця, де незаконно завозиться сміття. І разом з тим, приймати відповідні рішення по їх усуненню – до виникнення надзвичайних ситуацій.

Нагадаємо, у Дарницькому районі Києва зранку 21 вересня 2020 року відчувався сильний запах гару через пожежу, яка спалахнула на місцевому сміттєзвалищі біля заводу «Енергія». Жителі району скаржилися, що важко було дихати, а вікна в квартирах неможливо було відкрити.

 

 

 

 

 

 

За темами