Затверджено межі національного природного парку «Голосіївський»

25 Вересня 2020, 09:22
Новини
 
 
Національний природний парк «Голосіївський» своїм наказом затвердив «Проект землеустрою щодо організації та встановлення меж території національного природного парку «Голосіївський», що сприятиме збереженню його природних комплексів та об’єктів.
 
У 2014 році Указом Президента України територію парку було розширено до 6 тис. 462 га за рахунок земель «Зеленбуду» (Святошин, Пуща-Водиця тощо). Але територія Святошинсько-Біличанского лісу, що включена до її складу, не була вилучена у землекористувача. Межі парку тривалий час були встановлені лише на земельні ділянки та надані йому у постійне користування.
 
Роботи з винесення меж національного природного парку на територію площею 6 тис. 462 га розпочалися лише у 2017 році і значно затяглись через довготривалі погодження відповідними органами влади.
 
Новостворене Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України активізувало роботу у цьому напрямку та прискорило погодження меж з усіма заінтересованими сторонами.
 
На сьогодні розробник проєкту землеустрою Державне підприємство «Науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» виконує завершальний етап робіт – готує обмінні файли та офіційні межі нацпарку «Голосіївський», що будуть внесені найближчим часом у Державний земельний кадастр.
За темами