Зелений тиждень ЄС в Україні: Міндовкілля запрошує всіх бажаючих на онлайн курс «Вступ до зеленої економіки»

22 Жовтня 2020, 16:36
Новини

Як зробити економіку більш ресурсоефективною, збалансованою і низьковуглецевою та досягти соціально інклюзивного розвитку?

Знайти відповіді на ці питання допоможе безкоштовний онлайн курс «Вступ до зеленої економіки», що запущений Програмою ООН з навколишнього середовища та Інститутом підготовки та досліджень ООН у рамках програми #EU4Environment.

Курс показує, як інклюзивна зелена економіка може бути досягнута на міжнародному, національному та галузевому рівнях.

П’ять тематичних модулів включають інтерактивні уроки та відповідні відеоматеріали.

По завершенню кожного модулю передбачено виконання тестових завдань. Правильні відповіді щонайменше на 70% питань гарантуватимуть отримання сертифікату про проходження курсу.

Тож не гайте часу та переходьте за посиланням: https://cutt.ly/UgcRnnw  

Адже курс буде корисним як державним службовцям, так і фахівцям приватного сектора та громадських організацій, викладачам, студентам і зацікавленим громадянам.

Довідково:

Електронний курс розроблено під егідою Партнерства заради дій у сфері зеленої економіки (PAGE). PAGE об’єднує п’ять агенцій ООН: Програма ООН з довкілля, Міжнародна організація праці, Програма розвитку ООН, Організація ООН з промислового розвитку та Інститут ООН з навчання та досліджень. Поєднання їхніх функцій, компетенцій та мереж дає змогу забезпечити всебічну та комплексну підтримку країнам у розвитку інклюзивної зеленої економіки.

Курс перекладено українською мовою за підтримки програми EU4Environment, що фінансується ЄС.

За темами