Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19

3 Листопада 2020, 14:50
Новини
Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський отримав позитивні результати ПЛР-тесту на COVID-19. Наразі він перебуває на самоізоляції та продовжує працювати дистанційно.
 
«Наразі лікуюся вдома. Добре, що сучасні технології дозволяють ефективно пристосовуватися до життєвих реалій. Тож, продовжую працювати онлайн. Усі робочі питання та процеси буду контролювати дистанційно. В Міністерстві, як і раніше, діють карантинні обмеження, спрямовані на запобігання поширенню коронавірусної хвороби COVID-19», - повідомив на своїй офіційній сторінці у мережі фейсбук Роман Абрамовський.
 
Переважна більшість працівників Міндовкілля вже тривалий час працює у дистанційному режимі. У будівлі Міністерства знаходиться лише персонал, залучений до виконання критичних функцій.
 
Також здійснюється постійний температурний скринінг працівників, встановлено заборону перебування на робочих місцях без масок. Приміщення щоденно дезінфікуються.
 
Крім того, робочі зустрічі та апаратні наради проводяться в онлайн режимі. Налагоджено електронний документообіг між структурними підрозділами.
 
Нагадаємо, що з часу оголошення загальнонаціонального карантину було повністю скасовано особисті прийоми громадян та обмежено коло осіб, що відвідують адміністративну будівлю Міністерства.
За темами