УВАГА! Затверджено нову форму Звіту про громадське обговорення планованої діяльності !

30 Листопада 2020, 08:27
Оголошення Оцінка впливу на довкілля

27.11.2020 набув чинності наказ Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 16 вересня 2020 року № 145 «Про затвердження форми звіту про громадське обговорення планованої діяльності», зареєстрований у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2020 року за № 1140/35423 (додається).

Наказ розроблено на виконання вимог частини сьомої статті 7  та частини 21 статті 17 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля», якою передбачено, що   на період дії та в межах території карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України з метою запобігання поширенню на території України коронавірусної хвороби (COVID-19), до повного його скасування та протягом 30 днів з дня скасування карантину, громадські слухання, передбачені статтею 7 цього Закону, не проводяться і на дати, що припадають на цей період, не призначаються. 

Уповноважений орган забезпечує підготовку звіту про громадське обговорення. Невід’ємною частиною звіту про громадське обговорення є відомості про оприлюднення інформації в порядку та підтвердження такого оприлюднення, перелік матеріалів, наданих на розгляд громадськості, протоколи громадських слухань, усі отримані письмові зауваження і пропозиції громадськості, а також таблиця із зазначенням інформації про повне врахування, часткове врахування або обґрунтоване відхилення отриманих під час громадського обговорення зауважень та пропозицій.

Звіт про громадське обговорення вноситься до Єдиного реєстру з оцінки впливу на довкілля в установлені строки.

Вимоги до змісту та форми звіту про громадське обговорення встановлюються Міндовкілля.

Реалізація наказу матиме позитивний вплив на ринкове середовище, забезпечення захисту прав та інтересів суб’єктів господарювання, громадян і держави, розвиток регіонів, громадське здоров’я та довкілля. Сприятиме підвищенню загальної якості оцінки впливу на довкілля в Україні, зокрема шляхом затвердження форми звіту  про громадське обговорення планованої діяльності, щодо якої здійснюється процедура оцінки впливу на довкілля.

За темами