«Відновлення нафтогазового видобутку на шельфі Чорного моря підвищить потенціал України у використанні своїх надр», - Роман Абрамовський

2 Грудня 2020, 18:28
Новини Нафто-газова промисловість

Минулого тижня Урядом схвалено рішення, яке суттєво вплине на енергетичну незалежність України та сприятиме розблокуванню наявного потенціалу надр України, зростанню економіки, наповненню бюджету та залученню інвестицій. Документ надає можливості для НАК «Нафтогаз України» проводити розробку нафтогазоносних надр з подальшим видобуванням нафти і газу на континентальному шельфі у межах виключної економічної зони України.

«Варто визнати, що Україна неефективно використовує потенціал своїх надр.  А рішення Уряду дає «зелене світло» відновленню видобутку на шельфі. Це ключ до досягнення повної газової незалежності, що є важливою складовою безпеки країни. Залучення Нафтогазу дозволяє розпочати розвідувальні роботи вже у 2021 році», - повідомив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський.

За його словами, Україна має потенціал повторити і навіть перевершити успіх сусідніх країн – Румунії та Туреччини, які відкрили значні родовища на Чорному морі.

Також Роман Абрамовський зауважив, що Уряд націлений розпочати розробку інших великих нафтогазових ділянок в Україні, які довгі роки залишаються «сплячими», та планує найближчим часом розглянути можливість передачі Юзівської ділянки в освоєння Нафтогазу.

 

За темами