Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський вшанував учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 Грудня 2020, 13:05
Новини ЧАЕС та зона відчуження

Спільно з Міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченко та керівництвом ДАЗВ Міністр Роман Абрамовський відвідав зону відчуження та взяв участь у покладанні квітів до Меморіального комплексу ліквідаторам аварії на ЧАЕС.

«Україна пам’ятає мужніх та самовідданих ліквідаторів, які не шкодуючи свого життя та здоров’я, дали шанс континенту на життя, фактично врятували світ від радіаційної та ядерної небезпеки. Вони прийняли доленосний виклик, щоб захистити не тільки Україну, але й усе людство від руйнівного впливу 4-го енергоблоку Чорнобильської АЕС. Дякуємо вам за ваш подвиг, завдяки якому ми живі. Ви назавжди залишитесь у наших серцях», - зазначив Роман Абрамовський.

Під час відвідування Нового безпечного конфайнмента та Сховища відпрацьованого ядерного палива Роман Абрамовський зауважив, що завдяки активній діяльності Уряду та сприянню міжнародних партнерів досягнуто значних успіхів у реалізації проектів із зняття ЧАЕС з експлуатації та перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему. Нам вдалося побудувати Новий безпечний конфайнмент, захисну Арку, яка на 100 років захистить людство від негативного впливу 4-го зруйнованого енергоблоку на життя, здоров’я людей та навколишнє середовище.

Ми висловлюю глибоку повагу та подяку всім ліквідаторам, міжнародним партнерам та працівникам зони відчуження, які щодня стоять на сторожі забезпечення радіаційної та екологічної безпеки.

За темами