Роман Абрамовський вручив ключівід пожежної техніки працівникам ДСП «Північна Пуща»

14 Грудня 2020, 17:43
Новини ЧАЕС та зона відчуження

Урядом було прийнято рішення про виділення з резервного фонду Державного бюджету майже 90 млн. гривень для запобігання виникненню пожежних ситуацій у зоні відчуження: https://bit.ly/3qXxcty. Кошти були направлені на закупівлю пожежної техніки та обладнання.

Міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський вручив ключі від 13 автівок працівникам зони відчуження. Сьогодні автопарк ДСП «Північна Пуща» поповнився 3 пожежними машинами, 2 автобусами високої прохідності, 8 лісопатрульними автомобілями, які укомплектовані протипожежним обладнанням.

«Навесні зона відчуження сильно постраждала від масштабних пожеж. Вогнем було охоплено понад 67 тисяч га. Для забезпечення вчасних та ефективних дій у боротьбі з пожежами Урядом було виділено кошти з резервного фонду, за які придбано пожежну техніку, обладнання, спецодяг для фахівців, які боротимуться з пожежами», - наголосив Роман Абрамовський.

За словами Романа Абрамовського, наразі Міндовкілля спільно з ДАЗВ працюють над розробкою Державної програми протидії ландшафтним пожежам у зоні відчуження. У контексті цієї програми буде здійснено не лише забезпечення протипожежними засобами, а і будівництво протипожежних водосховищ для оперативного гасіння осередків загорянь.

За темами