Що робити, коли до документа державного планування, який вже має СЕО, вносяться незначні зміни?

5 Січня 2021, 17:07
Новини

Міндовкілля затвердило чіткі критерії, на підставі яких прийматиметься рішення. Адже до цього часу всі такі зміни проходили процедуру стратегічної екологічної оцінки.

У чинному законодавстві передбачено, що відповідне рішення має прийматися на підставі критеріїв визначення наслідків для довкілля і здоров'я громадян. Проте досі критерії не були затверджені.

Наразі ситуацію виправлено. На виконання частин сьомої і восьмої статті 10 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Міндовкілля затвердило критерії визначення наслідків для довкілля і здоров’я громадян. Відповідний наказ відомства від 28.10.2020 № 213 зареєстрований в Міністерстві юстиції України 4 січня цього року за № 9/35631. Тож протягом 10 днів нормативно-правовий акт буде опублікований та набере чинності.

Затверджені критерії будуть єдиними для використання як замовниками СЕО, так і уповноваженим органом при прийнятті рішення про необхідність здійснення СЕО у разі внесення незначних змін до документа державного планування щодо якого така оцінка вже проводилась.

За темами