«Хотинський» та «Верховинський» нацпарки святкують 11-річчя

22 Січня 2021, 15:34
Новини Природно-заповідний фонд

Національний природний парк «Верховинський» – це дикий край ведмедів і вовків. Тут рись полює тихо серед гір. А холодні і прозорі струмки Черемоша дають життя форелі і лососю.

Людина тут – гість рідкісний. Але палкі туристи віддавна знають стежку на полонину та щороку ходять у пошуках дзвінкої тиші природних звуків і краєвидів на Роднянські гори.    

«Верховинський» - найвіддаленіший національний природний парк України. Він охороняє смерекові праліси та відновлює проточність гірських річок. 

 

Скелі та найвищий водоспад Буковини, глибокі печери і стрімкі води охопив у себе Національний природний парк «Хотинський».

 Лісисті схили із заквітчаними галявинами, а також велич панорами Дністра споконвік приваблювали людей та туристів парку.

Збережена природа Дністровського каньйону підтримує баланс та примножує можливості для природного поновлення іхтіофауни, що вивчають і досліджують.

 

Щиро вітаємо співробітників заповідних установ з днем застування парків! Зичимо невичерпної енергії та ентузіазму берегти таку різну, але однаково безцінну природу!

 

 

 

 

За темами