Розвиток української економіки має бути гармонізованим з екологічними пріоритетами

4 Лютого 2021, 18:04
Новини

Про це заявив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський під час публічного обговорення Національної економічної стратегії – 2030. На заході урядовці  визначили перспективи української видобувної промисловості, обговорили питання інтеграції з європейськими ринками та скорочення викидів.

Роман Абрамовський наголосив на важливості реалізації природоохоронних пріоритетів у рамках приєднання України до Європейського зеленого курсу. Це і боротьба зі зміною клімату, запобігання, зменшення та контроль промислового забруднення, управління відходами, збереження і відновлення біорізноманіття та розширення територій природно-заповідного фонду.

За словами Романа Абрамовського, екологічний підхід має бути головним і у сфері надрокористування. Міністр представив учасникам заходу досягнення у видобувній промисловості, бачення її розвитку та інвестиційні можливості.

«Галузь надрокористування має стати провідним сектором економіки України. Для цього Міндовкілля працює над дерегуляцією ринку у цій сфері та спрощенням доступу інвестора до інформації. Вже працюють електронні аукціони з продажу спеціальних дозволів на користування надрами, скоро на розгляд Верховної Ради України буде подано новий Кодекс про надра», - повідомив Роман Абрамовський.

 

Презентація "Вектори економічного розвитку 2030: захист довкілля"

Презентація "Національна економічна стратегія 2030: видобувна промисловість"

 

За темами