5 нацпарків святкують день народження!

10 Лютого 2021, 15:28
Новини Природно-заповідний фонд

Чим вони особливі та унікальні ?

 

Національний природний парк «Великий Луг»

Це архіпелаг островів посеред Каховського водосховища, широка маячанська балка та круті береги, степові ділянки та тернові зарості.

Мезинський національний природний парк

Зберігає розкішні простори чернігово-сіверської природи, стрімкі кручі та мальовничу заплаву зачарованої Десни. Тут оселилися кремезні велетні-дуби та залишилися найдавніші осередки цивілізації.

 

Приазовський національний природний парк

Славиться шурхітом хвиль Азову та піщаними косами з теплими лиманами! Це багатий край для птахів і є «дитячими ясельками» для морських риб.

 

Національний природний парк «Нижньосульський»

Він охороняє й примножує природні багатства Середнього Подніпров’я. Чарівний край, де навесні ліс вкривається килимом первоцвітів, а влітку на замріяній річці Сулі квітує біле латаття.

 

Національний природний парк «Північне Поділля»

«Північне Поділля» – багатолітні букові ліси та екстразональні степові угрупування, кам’яні валуни з ахаїчного Сарматського моря, археологічні та культурні пам’ятки.

 

Все це розмаїття української природи та культури оберігається  колективами національних природних парків. Щиро вдячні всім хто щоденно докладає зусилля задля збереження нашої природної спадщини! 

За темами