Повідомлення про оприлюдення проєкту Кодексу України про надра

17 Лютого 2021, 13:46
Оголошення Регуляторна діяльність Консультації з громадскістю

Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України відповідно до вимог Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» оголошує про опублікування проєкту Кодексу України про надра на офіційному вебсайті Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України в мережі «Інтернет» (https://mepr.gov.ua) у підрозділі «Регуляторна діяльність» розділу «Діяльність». 

Проєкт Кодексу України про надра розроблено Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України з метою приведення законодавства України у сфері користування надрами до вимог рамкових законодавчих актів, а також усунення подвійного адміністративного навантаження на бізнес і скасування механізмів та інструментів, що призводять до можливості виникнення корупційних чинників. 

Назва органу виконавчої влади, що розробив регуляторний акт: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

Назва структурного підрозділу, що розробив регуляторний акт, адреса та телефони: відділ з питань надрокористування Департаменту з питань надрокористування та відновлення довкілля; вул. Митрополита Василя Липківського, 35, м. Київ, 03035, тел. (044) 206-33-12, email: kuznecova@mepr.gov.ua. 

Зауваження та пропозиції до проєкту Кодексу України про надра приймаються протягом місяця з дня оприлюднення на вказану пошту та електронну адресу.

Додаток:

Повідомлення про оприлюдення;
Проєкт Кодексу;
Пояснювальна;
АРВ.

За темами