Презентація бренду зони відчуження "Яким світ побачить Чорнобиль у 2064 році?"

Опубліковано: 18 Лютого 2021, 14:54
Події ЧАЕС та зона відчуження
Початок
19
Лютого
2021 року
12:00

За майже 35 років Чорнобиль перетворився з міста майбутнього на місце пам’яті. Весь цей час він нагадував, яка насправді ціна людської помилки. Та світ змінився і тепер Чорнобиль має змінюватися разом із ним.

Сьогодні ми впевнені, зона відчуження має нести не лише спогади про катастрофу, яка розділила світ на до і після. Вона має стати туристичним магнітом з місцями пам’яті та унікальною культурною спадщиною. Місцем, побачити і відчути яке, має кожен.

Такий погляд на Чорнобиль, вимагає нових візуальних рішень. Тому, креативна агенція «Banda» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів та Державного агентства з управління зоною відчуження, півтора роки працювала над створенням нового бренду Чорнобиля.

19 лютого ми готові показати, як трансформується зона відчуження та яким світ побачить бренд Чорнобиля через 10, 20, 30, 40 років.

У рамках презентації представники ЗМІ зможуть першими побачити бренд та логотип Чорнобиля. Дізнатися, як виглядатиме оновлена зона відчуження, як розвиватимуть туристичні маршрути на її території та які зміни чекають на сам Чорнобиль до 35-х роковин з дня трагедії.

Коли: 19 лютого о 12:00.

Де: КВЦ «Парковий», 3 поверх.

Як акредитуватися: https://bit.ly/3s23cg0

За додатковою інформацією звертатись за тел. 063-651-83-51, Віта.

Важливо! У зв’язку з карантинними обмеженнями кількість місць обмежена. Доступ до заходу можливий лише за умови попередньої акредитації.