У квітні стартує акція з озеленення планети. Приєднуйтесь

12 Березня 2021, 10:38
Новини

Про важливість озеленення планети та вплив лісу на кліматичні зміни йшлося під час пресконференції «Україна ініціює глобальне озеленення планети!».

“Висадка дерев є одним з дієвих інструментів у боротьбі з викидами СО2 та підвищення концентрації кисню у повітрі. Крім того, повітря збагачується озоном, ароматичними речовинами та негативними іонами, що є корисним для людини”, - зазначив перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський.

За його словами, один мільйон висаджених дерев, це невеликий, але важливий внесок для екологічного виховання людей та збільшення обсягів поглинання вуглекислого газу, який є рушієм глобального потепління.

Аби привернути увагу до питань зміни клімату та збільшення лісових насаджень, у квітні стартує акція «Greening of the Planet». Висадки дерев пройдуть не лише в Україні, а й у Сполучених Штатах Америки. Учасники акції висадять 1 мільйон дерев за 1 добу в різних куточках світу. 

Торік у жовтні Роман Абрамовський підтримав Всеукраїнську акцію із озеленення «1 000 000 дерев за 24 години»: https://bit.ly/38vN0MB. Тоді в Україні встановили рекорд – висадили 2 мільйони дерев за 1 добу. 

Організатором «Greening of the Planet» є український Благодійний фонд «Озеленення України» за підтримки Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України та Державного агентства лісових ресурсів України.

 

За темами