01 квітня 2021 року відбудеться засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, із заслуховування учасників конкурсного відбору керівників таких установ природно-заповідного фонду

30 Березня 2021, 13:01
Оголошення Кадрові питання Природно-заповідний фонд

01 квітня 2021 року відбудеться засідання постійно діючої комісії для проведення конкурсного відбору керівників підприємств, установ та організацій, що належать до сфери управління Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, із заслуховування учасників конкурсного відбору керівників таких установ природно-заповідного фонду:

Карпатський біосферний заповідник;

Національний природний парк «Подільські Товтри».

Початок засідання: об 11:00 год.

Місце проведення: Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 35, зал для засідань (каб. 420).

Участь представників засобів масової інформації за умови обов’язкової попередньої акредитації електронною поштою: lazarenkoyuyu@gmail.com або за телефоном (093) 209 73 73 – Юліана.

За темами