Міндовкілля ініціює розробку Водної стратегії України

30 Березня 2021, 10:57
Новини Стале управління водними ресурсами

Міндовкілля та Команда підтримки реформ розпочинають роботу над проєктом Водної стратегії України.

Це завдання поставив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Роман Абрамовський, як один із елементів виконання Указу Президента України Володимира Зеленського від 23 березня про найважливіші заходи в екологічній сфері:https://bit.ly/39rjXdD.

«Вода є важливим ресурсом для екосистем, здоров’я людини та економічного розвитку країни. В останні роки Україна зіткнулася зі значними проблемами у цій сфері. Це і маловоддя, посухи, катастрофічні паводки, які через кліматичні зміни важко передбачити. Аби не втратити один із найцінніших ресурсів, команда експертів розпочинає роботу над важливим документом - Водною стратегією України. Він сформує модель українського водного сектора, визначить пріоритети державної політики у ньому та дотичних сферах, які у своїй діяльності використовують воду, та шляхи розв’язання проблем із забезпечення водними ресурсами», - зауважив Роман Абрамовський. 

Щоб дієво та швидко напрацювати документ, Міндовкілля створює робочу групу. Тож, якщо ви експерт, науковець, представник бізнесу чи органу влади та вболіваєте за якість водних ресурсів, хочете ділитися своїми знаннями і напрацюваннями у водній сфері, приєднуйтесь до написання Водної стратегії України.

Заявки на участь у робочій групі приймаються до 9 квітня 2021 року. Заповнюйте анкету і надсилайте її на електронну адресу: v.bilokon@gmail.com.

Лінк для завантаження анкети:https://bit.ly/3diqd8x

 

За темами