В Україні стартувала інформаційна кампанія #ПакетНеПотрібен

7 Квітня 2021, 12:49
Новини

Забули взяти із собою багаторазову торбинку до супермаркету чи віддаєте перевагу пластиковим пакетам? Цієї весни знайомі дітям герої мультфільмів ЕКО ПЛЮСПЛЮС по всій країні нагадуватимуть про шкоду таких пакетів для довкілля та чому краще використовувати альтернативи.

Міндовкілля спільно з телеканалом ПЛЮСПЛЮС, що входить до складу групи 1+1 media, за підтримки ПРООН, розпочинають всеукраїнську інформаційну кампанію #ПакетНеПотрібен.

Чекайте на героїв мультфільмів ЕКО ПЛЮСПЛЮС Трикутю, Квадрика та Кружка у своєму місті. Із квітня вже у Києві. Зовсім скоро – у швидкісних поїздах «Інтерсіті+». У травні – на залізничних вокзалах.

Міністр Роман Абрамовський: «Пластикові пакети та вироби є справжнім екологічним лихом для планети. Декілька хвилин використання тягнуть за собою сотні років розкладання таких відходів у довкіллі. Все більше країн акцентують увагу на цій проблемі та обмежують використання пластику громадянами у повсякденному житті. Пластикові пакети забруднюють землю та воду, від них гинуть тварини, а ще вони небезпечні для здоров’я людей. Ми прагнемо, щоб кожен українець замислився, наскільки йому необхідні пластикові пакети, а діти вже змалку привчалися до правильних екологічних звичок та розуміли важливість збереження природи».

Коментуючи співпрацю, генеральна продюсерка нішевих телеканалів групи 1+1 media Іванна Найда, відзначила, що для каналу важливо створювати проєкти, які відповідають потребам часу, населення України та світу:

«Екологічна ситуація є актуальною для багатьох країн, і ми прагнемо бути частиною цієї інформативно-просвітницької місії. Раді, що маємо змогу об’єднати зусилля з Міністерством захисту довкілля та природних ресурсів України і разом сприяти формуванню екологічних звичок як дорослих, так і дітей». 

Постійна представниця ПРООН в Україні Дафіна Ґерчева зазначила, що ця соціальна кампанія відповідає ключовій місії ПРООН – сприяти сталому розвитку в Україні та в усьому світі.

«Дослідження ООН показало, що з українських річок у Чорне море потрапляє величезна кількість пластику. Ми всі регулярно використовуємо пластикове пакування, але це не єдиний доступний для нас вибір, адже існує безліч екологічних альтернатив. Мета цієї соціальної кампанії – підвищити обізнаність українців про те, що кожен може зробити кроки, які сприятимуть побудові більш сталого майбутнього».

 

За темами